Sheraton Warsaw Hotel
Boleslawa Prusa 2 · Warsaw 00-493 · Poland · Telefon:
(48)(22) 450 6100
LINK AT SHERATON
Data Przyjazdu
#
Data Wyjazdu
#
Pokoje
Osoby Dorosłe w Pokoju
Liczba dzieci w pokoju.

Spotkajmy się w Link@Sheraton

Link@Sheraton w hotelu Sheraton Warsaw to wyjątkowe miejsce z bezpłatnym dostępem do Internetu, stworzone we współpracy z firmą Microsoft.

Dzięki nowoczesnym i wydajnym rozwiązaniom telekomunikacyjnym, na czterech stanowiskach komputerowych w Link@Sheraton mogą Państwo swobodnie łączyć się z Internetem, pozostając cały czas w sercu hotelu. Sprzyja to zawieraniu nowych znajomości, umożliwia swobodny kontakt z rodziną lub pracę w najbardziej dogodnych warunkach.

Link@Sheraton to więcej niż Business Center; to integralna część Lobby Baru, w którym zamówić można dedykowane przekąski i napoje, a nasi pracownicy chętnie pomogą w wydrukowaniu materiałów na spotkanie. Dzięki usłudze "Print me" nasi goście mogą w szybki sposób wydrukować karty pokładowe na swój lot. Do dyspozycji gości pozostaje tu także wybór gazet polskich i zagranicznych oraz kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych.

W przytulnym, wygodnym otoczeniu z drewnianymi wykończeniami, komfortowymi fotelami biurowymi oraz ciepłym oświetleniem, mogą Państwo poczuć się, jak w domu.

Korzyści Programu SPG
Dołącz do SPG

Sheraton Warsaw Hotel

Poczuj się jak w domu.

Sheraton Warsaw Hotel jest położony na pl. Trzech Krzyży, niedaleko Sejmu oraz jednej z bardziej prestiżowych ulic Warszawy - Nowy Świat. Poza najwyższą jakością swoich usług, hotel kusi swoich gości różnorodnością kulinarnych znakomitości.

SPG CATEGORY 3

7,000 Starpoints
Wymień punkty

Sheraton Warsaw Hotel: Twoje miejsce w sercu Warszawy

Życie jest lepsze w Sheraton Club w hotelu Sheraton w Warszawie. Rezerwując Pokój Club otrzymasz:

  • Dostęp do Club Lounge
  • Śniadanie oraz przekąski i napoje w cenie
  • Wi-Fi w pokoju i w Club Lounge bezpłatnie
Zarezerwuj Swój Pokój Club

Dowiedz się więcej o SPG

SPG - Standard Chromeless Player w/ Tabs

Restauracje i Bary SPG

Program SPG

Korzystaj ze zniżek i zbieraj punkty Starpoints
SomePlace Else
10% zniżki dla członków SPG

SomePlace Else is a lively bar and restaurant with a friendly, casual atmosphere and live music. It is contemporary place full of character enchants with...

Więcej
InAzia Restaurant, Warsaw
10% zniżki dla członków SPG

InAzia Warszawa restaurant serves unique, extravagant Asian specialities created by our Thai chef. Our menu is full of sophisticated flavours and aromas of the...

Więcej

Wymieniaj Punkty na Nagrody

Program lojalnościowy Starwood Preferred Guest stwarza nieograniczone możliwości korzystania z wyjątkowych przywilejów w ponad 1000 hoteli
sieci Starwood w najlepszych lokalizacjach na całym świecie. Dołącz do
​​SPG już teraz i zacznij zbierać punkty Starpoints, by cieszyć się atrakcyjnymi przywilejami. SPG pozwala Ci odkrywać świat w wyjątkowej odsłonie.

Dołącz do SPG