Sheraton Warsaw Hotel

4.4 (221recenzji)

Ul. B. Prusa 2, Warszawa, 00-493, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: (48)(22) 450 6100  

4.4

Piętro Club

Poznaj Wygodę Sheraton Club

Szanowni Goście,

Nieustannie ulepszamy nasz hotel i w związku z tym, chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że od południa w sobotę, 29 lipca 2017 do poniedziałku 11 września Sheraton Club Lounge na szóstym piętrze będzie zamknięty ze względu na planowaną renowację.

Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności, zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań by zminimalizować Państwa dyskomfort.

Życzymy udanego pobytu w Hotelu Sheraton. Gdyby mieli Państwo jakieś zapytania w związku z powyższym, prosimy o kontakt z kierownictwem hotelu.


 

Piętro Club w Sheraton Warsaw Hotel to wyjątkowe i ekskluzywne miejsce, usytuowane na ostatnim piętrze hotelu z 60 wyjątkowo jasnymi i cichymi pokojami o podwyższonym standardzie.

Znajduje się tu prywatna recepcja, a goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę Club Concierge, która pomoże w rezerwacji biletów do kina czy opery, zamówieniu kwiatów lub taksówki, a także w zorganizowaniu spotkania biznesowego lub okolicznościowego.

 

Wszyscy goście Sheraton Club mają dostęp do Club Lounge. To idealne miejsce do spotkań biznesowych i towarzyskich, w którym nasi goście znajdą udogodnienia i przywileje dostępne tylko w tej części hotelu. Club Lounge oferuje bezpłatny dostęp do Internetu oraz dwa stanowiska komputerowe, ze skanerem i drukarką. Do dyspozycji gości jest również telewizor.

Rano w Club Lounge serwowane są śniadania w formie bufetu, w ciągu dnia dla gości dostępne są przekąski, kawa, herbata i zimne napoje, a wieczorem wyszukane koktajle, wyborne wina, ciepłe i zimne przekąski oraz słodkości.

 

Korzyści Piętra Club

Goście pokoi Club mogą wybierać jeden z poniższych upominków: 

  • 100 punktów Starpoints®
  • Voucher na przekąskę w restauracji InAzia
  • Butelkę wina
  • Lokalny upominek
Godziny Otwarcia Recepcji

Goście piętra Club mogą korzystać z oddzielnej recepcji, dostępnej w godzinach:

poniedziałek 15:15 - 23:00
wtorek - środa 7:00 - 23:00
piątek 7:00 - 15:15

ODKRYJ POKÓJ CLUB >

Godziny Posiłków

ŚNIADANIA

poniedziałek - piątek 6:30 - 10:30
sobota - niedziela 7:00 - 11:00

WIECZORNY KOKTAJL

poniedziałek - niedziela 18:00 - 20:00