Sheraton Poznan Hotel

4.4 (102recenzji)

ul. Bukowska 3/9, Poznań, 60-809, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: (48) (61) 655 2000  

4.4

PROMOCJE KULINARNE


Zasmakuj w kulinarnych kreacjach naszego szefa kuchni. Lunch, brunch, a może elegancka kolacja? Wybierz opcję, która smakuje najlepiej. Zostań gościem Fusion lub baru SomePlace Else i skorzystaj z naszych ofert specjalnych.

 
NIEDZIELNY BRUNCH W RESTAURACJI FUSION

W każdą niedzielę od 13:00 do 17:00 zapraszamy do Fusion na brunch. Menu obejmuje szeroki wybór dań zimnych i gorących, przekąsek, sałatek, mięs, ryb oraz dodatków i deserów. Ofertę propozycji bufetowych uzupełnia stacja live cooking, gdzie nasi kucharze na Państwa oczach przygotowują tematyczne dania, zabierając Gości w pełną smaków kulinarną podróż po smakach włoskich, polskich, azjatyckich oraz teksańsko-meksykańskich.

Brunch to znakomity sposób na spędzenie niedzieli w przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu delektując się pysznym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół lub bliskich.

CENA: 130 PLN od osoby (cena obejmuje napoje: wino musujące, wino białe i czerwone, wódkę, kawę i herbatę, soki, wodę). Sprawdź szczegóły >

=""/
 
Paired - Znajdź Swoją Idealną Parę

Poznaj nowe kulinarne połączenia, które zaskoczą Twoje podniebienie. Dzięki doskonale dobranym przekąskom, najwyższej jakości winom i lokalnym piwom rzemieślniczym wyruszysz w niezapomnianą podróż przez nieodkryte smaki w ramach programu Paired.

Wybierz kieliszek wina klasy premium lub kufel piwa z niezależnego browaru. Do tego zaserwujemy przekąskę inspirowaną lokalnymi tradycjami.  

Zapraszamy do Qube Vodka Bar & Cafe. Tutaj znajdziesz swoje ulubione połączenie smaków.

Więcej informacji pod numerem: 61 655 2000

=""/

Podziel się kulinarnymi wrażeniami

#sheratonpoznan