Sheraton Poznan Hotel

4.3 (105recenzji)

ul. Bukowska 3/9, Poznań, 60-809, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: (48) (61) 655 2000  

4.3

PROMOCJE KULINARNE


Zasmakuj w kulinarnych kreacjach naszego szefa kuchni. Lunch, brunch, a może elegancka kolacja? Wybierz opcję, która smakuje najlepiej. Zostań gościem Fusion lub baru SomePlace Else i skorzystaj z naszych ofert specjalnych.

 

WALENTYNKOWA KOLACJA WE FUSION

Jedzenie to znakomita przyprawa miłości, a wspólne delektowanie się nim podczas romantycznej kolacji to doskonały sposób na podarowanie sobie nawzajem wyjątkowych walentynkowych chwil.

Z myślą o Święcie Zakochanych, nasz Szef Kuchni przygotował dla Was specjalne, pełne romantycznych nut menu, dostępne w dwóch wersjach: cztero- i pięciodaniowej.

Menu 4-daniowe (przystawka, zupa, danie główne, deser) z kieliszkiem wina: 119 zł od osoby

Menu 5-daniowe (przystawka zimna i ciepła, zupa, danie główne, deser) z butelką wina dla Pary: 169 zł od osoby

=""/
 

WALENTYNKOWA KOLACJA W WYJĄTKOWYM WNĘTRZU WINE TOWER

Uczcijcie Waszą miłość w wyjątkowy sposób. Podarujcie sobie czas spędzony w niepowtarzalnym wnętrzu Wine Tower – mieszczącej jeden stolik, specjalnie wydzielonej części restauracji Fusion, której romantyczny nastrój sprawi, że jeszcze długo będziecie wspominać ten walentynkowy wieczór.

Kolacja dla Dwojga: pięciodaniowe menu (przystawka zimna, ciepła, zupa, danie główne i deser) z butelką wina dla Pary: 600 PLN. (Wymagana wcześniejsza rezerwacja)

=""/

NIEDZIELNY BRUNCH W RESTAURACJI FUSION

W każdą niedzielę od 13:00 do 17:00 zapraszamy do Fusion na brunch. Menu obejmuje szeroki wybór dań zimnych i gorących, przekąsek, sałatek, mięs, ryb oraz dodatków i deserów. Ofertę propozycji bufetowych uzupełnia stacja live cooking, gdzie nasi kucharze na Państwa oczach przygotowują tematyczne dania, zabierając Gości w pełną smaków kulinarną podróż po smakach włoskich, polskich, azjatyckich oraz teksańsko-meksykańskich.

Brunch to znakomity sposób na spędzenie niedzieli w przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu delektując się pysznym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół lub bliskich.

CENA: 130 PLN od osoby (cena obejmuje napoje: wino musujące, wino białe i czerwone, wódkę, kawę i herbatę, soki, wodę). Sprawdź szczegóły >

=""/

Paired - Znajdź Swoją Idealną Parę

Poznaj nowe kulinarne połączenia, które zaskoczą Twoje podniebienie. Dzięki doskonale dobranym przekąskom, najwyższej jakości winom i lokalnym piwom rzemieślniczym wyruszysz w niezapomnianą podróż przez nieodkryte smaki w ramach programu Paired.

Wybierz kieliszek wina klasy premium lub kufel piwa z niezależnego browaru. Do tego zaserwujemy przekąskę inspirowaną lokalnymi tradycjami.  

Zapraszamy do Qube Vodka Bar & Cafe. Tutaj znajdziesz swoje ulubione połączenie smaków.

Więcej informacji pod numerem: 61 655 2000

=""/

Podziel się kulinarnymi wrażeniami

#sheratonpoznan