Sheraton Poznan Hotel

4.4 (121recenzji)

ul. Bukowska 3/9, Poznań, 60-809, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: (48) (61) 655 2000  

4.4

ŚNIADANIA W SHERATON POZNAN HOTEL

 

Śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia, od którego często zależy nasze samopoczucie i powodzenie realizacji planów.

Nasze śniadanie serwujemy w formie bufetu, na który składają się sekcje z daniami ciepłymi (np. kiełbaski, bekon, fasolka po bretońsku, naleśniki, tosty) , pieczywem ( w tym bezglutenowym)  i dodatkami ( dżemy, miód, nutella) , wybór płatków śniadaniowych oraz muesli, wędliny  i produkty mleczne (sery, jogurty), sałaty i warzywa, owoce oraz dodatki. Nasi kucharze chętnie przygotują dla Państwa dania z jaj (jajecznica, omlety z wyborem dodatków, jajka po benedyktyńsku, sadzone lub gotowane).

Do śniadania serwujemy wybór napojów gorących (kawa, kawa bezkofeinowa, herbaty, herbata bezteinowa, gorąca czekolada), zimnych (soki, w tym soki świeżo wyciskane i 100%,woda i inne napoje) oraz alkoholowych. W naszej ofercie śniadaniowej znajdą Państwo także dania z oferty Color Your Plate, na którą składają się zdrowe, niskokaloryczne propozycje, pomagające dbać o formę, ciesząc się jednocześnie dobrze zbilansowanymi i smacznymi posiłkami.

Śniadania serwujemy w Fusion, która mieści się na parterze, po lewej stronie, patrząc od głównego wejścia do hotelu. Od poniedziałku do piątku, śniadania rozpoczynają się o  6:30 i trwają do 10:30, w weekendy natomiast zapraszamy na nie od 7:00 do 11:00.

 

Jeżeli wolą Państwo delektować się śniadaniem w zaciszu własnego pokoju, oferujemy możliwość zamówienia przygotowanych z myślą o różnych upodobaniach zestawów śniadaniowych lub wybór poszczególnych produktów z listy dostępnej w każdym pokoju.

Śniadania dostarczane do pokoju: 

  • zestawy śniadaniowe: 65 -85 PLN
  • menu a’la carte, w zależności od wybranych pozycji z karty
  • opłata za dostarczenie uprzednio zamówionego śniadania do pokoju – 25 PLN

Jeżeli planują Państwo opuścić hotel przed godziną rozpoczęcia śniadania, chętnie przygotujemy śniadanie na wynos, na bazie wybranych przez Państwa produktów. Prosimy o zgłoszenie chęci otrzymania śniadania na wynos w recepcji hotelu.

Koszt śniadania nie wliczonego w cenę pokoju:
75 PLN

 

SKOMPONUJ SWOJE ŚNIADANIE

#sheratonpoznan

Recenzje gości

Poznaj opinie naszych gości 121 zweryfikowanych recenzji gości

Autentyczne recenzje

90%naszych gości poleca ten hotel

MCIE

We had a great family stay in Poznan which started with an excellent reception by Front Desk Manager Maciej, who then also treated us with outstanding hospitality and care. Thanks, Maciej!

Przeczytaj więcej recenzji

4.4 /5

  • Komfort Pokoi

  • Personel hotelu

  • Jakość snu

  • Udogodnienia

  • Uznanie Dla Gości SPG

  • Dania i napoje