Sheraton Sopot Hotel

ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: (48)(58) 767 1000  

RESTAURACJE

W posiłku chodzi nie tylko o jedzenie, ale także o atmosferę. O to dbamy podczas każdego spotkania w naszych restauracjach i barach.

Sheraton Sopot Hotel to idealne miejsce na spotkania zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół, a także z partnerami biznesowymi czy kolegami z pracy. Niezależnie od tego czy będzie to deser, czy kolacja: wyjatkowe kulinarne doznania gwarantowane.

=""/
=""/
=""/

RESTAURACJA WAVE

Międzynarodowa kuchnia z regionalnymi akcentami

Restauracja Wave zaprasza na wyborne śniadania i wyjątkowe bufety – Bufet Włoski Pasta & Vino oraz Niedzielny Swingujący Lunch. Zaprojektowane w stylu marynistycznym wnętrze to idealne miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. W okresie letnim restauracja dysponuje tarasem zapraszając na doznania kulinarne na otwartym powietrzu w wakacyjnej atmosferze.

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek | 6:30 - 10:30
piątek - Bufet Włoski - Pasta & Vino: 18:00 - 22:30
sobota - niedziela | 6:30 - 11:00
niedzielny lunch w godz. 13:00 - 17:00.

REZERWACJE | 58 767 1061

RESTAURACJA CAFÉ POLSKIE SMAKI

Moc polskich produktów

Nasza nowa Restauracja Café Polskie Smaki to miejsce, które trzeba odwiedzić. Szef Kuchni Krystian Szidel zaprasza na polsko-kaszubskie dania oparte na wyjątkowych recepturach i regionalnych produktach, a Mistrz Cukierni Andrzej Frelak na tradycyjne polskie słodkości. Wyśmienitym daniom towarzyszą najlepsze polskie wina, lokalnie warzone piwo i wódka Vestal Pomorze, pozyskana z hodowanych w pobliżu brzegu Bałtycku ziemniaków Asterix.

GODZINY OTWARCIA | wtorek - niedziela 9:00 - 23:00

Poznaj menu Polskich Smaków >
Poznaj sezonowe menu Polskich Smaków >

=""/

CHEF'S TABLE

Uczta na niezwykłe okazje

Chef’s Table to kameralna restauracja w Sopocie, oferująca stół dla maksymalnie 14 osób. Zlokalizowana na parterze hotelu Sheraton została stworzona z myślą o gościach, którzy poszukują miejsca na kameralne spotkania. Dodatkowym atutem będzie możliwość poznania Krystiana Szidel, szefa kuchni, który zaserwuje swoje wyjątkowe kulinarne kreacje.

Do dyspozycji gości pozostawiamy piwnicę z winami, z której mogą wybrać swoje ulubione wina albo pozwolić się zaskoczyć wyborem naszego sommeliera.

CENA | ok. 400 PLN za osobę (z wyłączeniem napojów alkoholowych).

REZERWACJE | 58 767 1061*
* prosimy o rezerwacje z min. 3-dniowym wyprzedzeniem

BARY I KAWIARNIE

=""/
=""/
=""/

BAR 512

Relaks w morskim stylu

Symbol Sopotu - najdłuższe drewniane molo na Starym Kontynencie ma długość 512 m. Stąd właśnie nazwa naszego baru. Goście znajdą tu wiele elementów nawiązujących do nadmorskiej lokalizacji naszego hotelu...drewniane podłogi, przepierzenia w kształcie żagli, a nawet kufry podróżnicze, przypominające skrzynie na skarby.

Setki gatunków alkoholi z całego świata oraz ponad 50 różnych kompozycji koktajli. Bar oferuje połączenie klasycznych przekąsek ze specjałami szefa kuchni Krystiana Szidel oraz pyszne desery.

GODZINY OTWARCIA | Codziennie 8:00 - 24:00

REZERWACJE | 58 767 1060

VINOTEQUE FOOD & WINE

Dla koneserów win

Vinoteque Food & Wine, znajdująca się w podziemiach historycznej Rotundy, łączy  w sobie sklep z imponującą kolekcją ponad 200 win, Cigar Lounge oraz doskonałe miejsce do spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Ale to nie wszystko, co jest w stanie zaproponować swoim gościom... Dzięki unikalnemu urządzeniu Enomatic, Vinoteque Food & Wine oferuje 16 rodzajów wina z możliwością zakupu na kieliszki. To jedyne miejsce w Trójmieście oferujące tak szeroki wybór win na lampki.

Zapraszamy do spróbowania nowego, specjalnego menu. Zaproponowane przez Szefa Kuchni dania uzupełni dobrany przez naszego doświadczonego Sommeliera odpowiedni gatunek wina.

GODZINY OTWARCIA | wtorek - niedziela 18:00 - 23:00

REZERWACJE | 58 76719 63