Opis
 

ŚNIADANIA PRZY SOPOCKIM MOLO


Bez względu na cel wizyty w Sheraton Sopot Hotel, śniadanie będzie idealną okazją na nieśpieszną chwilę porannego relaksu.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 10.30, a w weekendy 6.30 - 11.00  w restauracji Wave czeka bogaty bufet pełen śniadaniowych przysmaków, które nadadzą dniu wyjątkowy aromat i smak oraz energii na aktywny dzień.

Śniadania w Sheraton Sopot Hotel są niezwykle różnorodne i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bogaty wybór pieczywa, wędliny, ryby, sery, owoce i warzywa. Szeroki wybór kaw, herbat i świeżo wyściskanych soków, ciasta, rogaliki, musy, jogurty, müsli, nasiona, orzechy, mleko.

Bufet śniadaniowy oferuje wiele produktów regionalnych od lokalnych dostawców, stąd smaki te są naprawdę wyjątkowe.

Można także składać indywidualne zamówienia na jajecznice, omlety, owsianki, naleśniki, itp. 

W Hotelu Sheraton dbamy również o specjalne wymagania dietetyczne naszych gości tak, by każdy otrzymał najbardziej optymalną i najlepszą wersję posiłku. Wśród naszej oferty śniadaniowej znajdują się produkty bezglutenowe oraz bez laktozy.

Zestaw śniadaniowy możemy podać również w lobby barze w godz. 8:00 - 12:00 oraz w Rotunda Cafe z wyjątkowym widokiem na sopockie molo i Bałtyk.

Dla gości, którzy wcześniej opuszczają hotel i zgłoszą w recepcji chęć zabrania ze sobą śniadania, przygotujemy pakiet śniadaniowy na wynos.

Naszym gościom, którzy chcieliby swój dzień rozpocząć nieco później, proponujemy śniadanie do pokoju w cenie 110 PLN (cena nie dotyczy gości SPG o statusie Platinum i gości Sheraton Club).


Cena śniadania w restauracji Wave to 90 PLN za osobę. Dzieci do lat 4 korzystają ze śniadania bezpłatnie, a w wieku 4-12 lat rozkoszują się śniadaniem za połowę cenę.

 

SKOMPONUJ SWOJE ŚNIADANIE #BetterWhenShared

152 Opinie Naszych Gości
Napisz Opinię Czytaj Wszystkie
4.4
/5
5 Gwiazdki
99
4 Gwiazdki
35
3 Gwiazdki
7
2 Gwiazdki
6
1 Gwiazdki
5
4.6/5
Komfort Pokoi
4.4/5
Personel Spełnił Moje Oczekiwania
4.5/5
Wyposażenie Spełniło Oczekiwania
4.2/5
Uznanie Dla Gości SPG
4.3/5
Restauracje i bary